Náš ruční tisk

Bře 15, 2020 | Zveřejnil v Uncategorized | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Náš ruční tisk

V dnešní době, kdy technologie pokročila tak daleko, že tisk na tričko vám na počkání zhotoví v každém kopycentru, jsme se my rozhodli že půjdeme trochu jinou cestou a nabídneme vám ruční tisk.
Jedná se o potisk vyrobený ručně od začátku až do konce procesu. Šablony si vyrábíme sami, většinou technikou „linoryt“ a jak už název napovídá, jde o motiv vyrytý do speciálního typu lina. Poté se ručně nanáší barva na šablonu a přenáší se na textil, kde se po zaschnutí fixuje teplem.
Vše pěkně „růčo“ hlavně proto, že nás to nesmírně baví! A také to pro nás má určité kouzlo a máme rádi když z výrobku dýchá osobitost a tak trochu intimita jeho tvůrce, at‘ už se jedná o keramický hrneček, rybízovou marmeládu, nebo pletený svetr. Každý kus je tím pádem tak trochu originál a může se trochu lišit.
A s ručním tiskem to je stejné. Když se nepatrně liší hustota barvy, teplota šablony a soustředění tvůrce, je obrázek potom v detailech odlišný. My máme tyto rozdíly rádi také proto, že je vidět že tento výrobek není z fabriky, kde se ho lidská ruka dotkla až když ho skládala do krabice.
Prosím počítejte s tím, že struktura a vzhled našeho tisku je trošku jiný než na jaký jste zvyklí z konfekce.
Doufáme, že vás naše výrobky potěší, tak jako nás těší jejich výroba.

náš ruční tisk vetsi

náš ruční tisk vetsi

náš ruční tisk vetsi

V případě dotazů nás kontaktujte

amadee@amadee.cz